ח"כ שרן השכל בראיון לערוץ 2000 "אני נהנית ללבוש כיסוי ראש"

ח"כ שרן השכל בראיון לתכנית "פיצוחים" עם אליהו מעודה בערוץ 2000 : "הייתי חייבת לצאת ולזעוק את זה בשם אלפי נשים" מדינה שלמה לא ציפתה לסערה כזאת, ולקידוש שם שמים ברבים, כיסוי הראש של לינוי אברג'ל מנחת טקס המשואות עורר סערה ותגובות רבות, זאת מאחר ששופט בדימוס עודד אל-יגון תקף את מארגני טקס המשואות על הבחירה במגישה שלובשת כיסוי ראש. "המגישה חובשת לראשה תרבוש רב קומות " כתב.
על רקע ביקורת חריפה שהופנתה אליו מכל גוני הקשת, ואף שמערכת בתי המשפט יצאה בהודעת גינוי, למרות שמדובר בשופט לשעבר , עדיין עודד אל- יגון לא חזר בו מדברי הבלע שהוציא מפיו, יש לציין כי זאת לא הפעם הראשונה שהאיש לא יודע לנצור את לשונו.
חברת הכנסת שרן השכל מהליכוד לקחה יוזמה והחליטה ללבוש כיסוי ראש במשך שבוע שלם כאות מחאה על דבריו של השופט, וקראה בדף הפייסבוק שלה לנשים נוספות להצטלם ולהעלות תמונות שלהן עם כיסוי ראש. עוד הוסיפה "כי ההיענות היתה אדירה ולמעלה מ 10,000 נשים הגיבו בחיוב וחלקן הגדול הצטרפו אף הן למחאה ושמו כיסוי ראש"
בראיון לתוכנית "פיצוחים " עם אליהו מעודה אמרה { היום 12.05.2019} ח"כ שרן השכל כי השופט לשעבר עודד אל – יגון תקע סכין בלב השסעים וגורם שנאה בין חרדים לחילונים ואפילו בין מזרחים לאשכנזים." כשנשאלה איך היא מרגישה עם כיסוי הראש על ראשה? הגיבה ח"כ "אני נהנית עם כיסוי הראש אני מקבלת המון תגובות מהמגזר החרדי, והמון פניות לשלוח לי מטפחות , סוגי קשירות וזה מחמם את הלב".
"בחירתה של אשה לשים כיסוי ראש היא אישית ומעל הכול צריכה להיות שלה בלבד".

האזינו לדברים כפי שנשמעו