תפילה להיות בן של מלך

רבונו של עולם
תעזור לי להתנהג כמו בן של מלך. וכשמשהו משתבש לי פתאום, כשלא הכל הולך כסדר, כמו למשל שכחתי את צרור המפתחות הגדול שלי באיזה מקום ואני עכשיו גם מודאג שרק אמצא אותו איפה שנראה לי שעזבתי אותו וגם מוגבל בסדר הרגיל של הפעולות שלי כי אין לי מפתחות, אל תתן לי להתבלבל. אל תתן לי להתנתק ממך כמו שלפעמים זה קורה לי. רבונו של עולם, אנשים עוברים נסיונות כאלה קשים וכאלה כואבים ולא מאבדים את הקשר, אז איך זה יכול להיות שכל שיבוש במהלך היום שלי ככה עושה לי? תעזור לי אבא לזכור שמי שעשה לי את התקלה הזו זה אתה ולכן זה בטח לטובה. עצם זה שאני מרים את הראש ומתחנן שתמצא לי מהר את צרור המפתחות, וכשאני מוצא אני שולח לך נשיקה באויר ואומר 20 פעם תודה, אבל מכל הלב, זה בעצמו לטובה, לא אבא?

רבונו של עולם
תעזור לי להתנהג כמו בן של מלך.
תעזור לי אבא לזכור שאני מייצג אותך פה בעולם גם אם אף אחד לא רואה אותי עכשיו. כמו למשל כשאני זורק איזה חתיכת נייר קטנה שאני לא צריך על הרצפה במקום לחפש איזה פח אשפה קרוב, או כשאני חוטף משהו לפה אחרי שהסתכלתי לצדדים לראות שאף אחד לא רואה, כי אתה אבא תמיד רואה. תעזור לי להרגיש את הנוכחות שלך כל רגע ורגע, להרגיש שאתה מסתכל עלי כל הזמן כי זה יכול לעזור לי להתנהג בחדרי חדרים כמו שאני מתנהג בחוץ, שלא יהיה הבדל ביניהם.

רבונו של עולם
תעזור לי להתנהג כמו בן של מלך.
שתמיד יהיה לי זמן לשני, גם כשאני באמצע משהו, גם כשיש לי עוד כל כך הרבה מה לעשות. כי כמעט תמיד אני באמצע משהו וכמעט תמיד נשאר לי עוד הרבה מה לעשות. תעזור לי אבא לזכור שלא סתם קבעת שהיום הראשון של ספירת העומר שגמרנו לספור עכשיו זה חסד שבחסד. תעזור לי לזכור שהתואר הכי מכובד שלך אבי שבשמים זה קֶל רחום וחנון, ארך אפים ורב חסד.

רבונו של עולם, תעזור לי להיות כמוך, תעזור לי להתנהג כמו בן של מלך.